Bize Ulaşın

Güvercinlik Mah. Öğretmenler Sok. No:17 Bodrum - Muğla

Şube : Uğur Mumcu Mah.Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:38 D:5 Sultangazi / İSTANBUL

0(252) 313 27 25

iletişim 0 555 611 1601

Bizi Takip Edin

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne kadargüvenli ve kullanımı kolay olduğunu gösterdi.

Rent a Car Yazılımın Bazı Özellikleri

 Sınırsız Dil Seçeneği

Araç kiralama yazılımını ister tek dilde ister 30 dilde kullanın. Sınırsız olarak oluşturup, aktif/pasif duruma getirebileceğiniz dil seçeneği özelliği ile dilediğiniz kadar dilde yayın yapın. Açtığınız her dil sizin için yeni bir site! Web sitenizin bir diline haber eklerken diğer dilde eklemek istemeyebilirsiniz. Hemencar'da bu mümkün! Birbirinden bağımsız çalışan site dilleri özelliği ile bağımsız web siteleri oluşturun.  

 Rezervasyonlarınızı bir başka site içerisine gömmek ve bu başka site içinden mi almak istiyorsunuz? Hemencar iframe teknolojisi ile bu mümkün. Yönetici paneliniz üzerinden tek tıklama ile oluşturabileceğiniz iframe konudu partner firmanızla paylaşarak partnerinizin web sitesi üzerinden rezervasyon alabilirsiniz. Üstelik partner firma sizin yönetici panelinize kendi hesabı ile giriş yaparak rezervasyonlarını da görebilir!

Sınırsız Para Birimi

Yalnızca Türk Lirası ile çalışmayan araç kiralama firmaları için geliştirilen bu özellik ile web sitenizde sınırsız para birimi ile rezervasyon alabilirsiniz. Yönetici paneli üzerinden oluşturup, aktif/pasif edebileceğiniz para birimleri ile müşterileriniz site üzerinden para birimlerini değiştirerek tutarı kendisinin daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Döviz kurlarının otomatik olarak güncellendiği sistem TCMB kurlarını baz almaktadır. 

Rezervasyon yapılırken seçilen araç alış ve teslim yeri tanımlamaları tamamen sizin kontrolünüzde! Yönetici paneliniz üzerinden oluşturacağınız lokasyonlarla araç kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca dilediğiniz zaman bir lokasyonu aktif/pasif edip, o lokasyon için rezervasyon almak işlemlerini geçici olarak durdurabilirsiniz. 

Eğer firmanıza ait birden fazla şube var ise bu şubeleri yönetici paneliniz üzerinden ekleme, değiştirme ve silme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şube adı, telefon, faks ve e-mail adresi gibi iletişim bilgilerinin yanı sıra Google harita bağlantı adresini de girdiğinizde ilgili şube bilgisinin yanında haritası da çıkmaktadır.

Araç kiralama firmalarının çoğu zaman ihtiyaç duyduğu bu özellik zaman zaman hayat kurtarıcıdır. Dönemsel olarak aktif/pasif edilen bu özellik minimum araç kiralama gün sayısını belirlemektedir. Araç sıkıntısı yaşama ihtimali olacak günlerde minimum araç kiralama gününü yükselterek daha uzun gün kiralamak isteyen müşterilere araçlarınızı kiralayabilme özelliği Hemencar araç kiralama yazılımında mevcuttur. 

Ara alış saati ile teslim saati arasındaki farklı belirleyerek bu farkın üzerine çıkıldığında artı bir gün kiralama bedeli tahsil edebilmeniz mümkün. Örneğin yönetici paneliniz üzerinden "Alış ve iade arasındaki maksimum saat farkı" özelliğini 3 olarak belirlediniz. Rezervasyon yapan müşteriniz alış saatı 09:00 ve teslim saati 11:00 ise farka ulaşmış demektir ve rezervasyona otomatik olarak artı bir gün kiralama bedeli eklenir. 

Daha Fazlası İçin Tanıtım Sitemiz SADECE CAR ZİYARET EDİNİZ .