• 8.YILA ÖZEL FIRSATLAR

Türk Hava Yolları’ndan Flow Motion İstanbul Hikayesi

Türk Hava Yolları, İngiliz yönetmen Rob Whitworth ile eşsiz bir projeye imza attı. İstanbul Flow Motion başlıklı tanıtım filmi, izleyenleri büyülemekle kalmayıp aynı zamanda şehre karşı büyük bir ilgi ve merak uyandırıyor…

 

Şiirsel anlatım ve etkileyici sahnelerin dansını izlediğimiz İstanbul Flow Motion, Türk Hava Yollarının resmi Youtube kanalı üzerinden izleyicilerle paylaşıldı.

Türk Hava Yolları, İngiliz yönetmen Rob Whitworth ile işbirliği yaparak İstanbul’un sosyal, kültürel, tarihsel ögelerini öne çıkaran eşsiz bir projeye imza attı. “İstanbul Flow Motion” başlığı ile yayınlanan videoda yönetmenin flow-motion (akıntıda görüntü) ismini verdiği özel bir teknik ile hazırlandı.

 

İstanbul’un hikayesini bambaşka bir akış ile aktaran video için 295 saat çekim yapıldı ve post prodüksiyon 278 saat sürdü. Bu süreç boyunca toplamda 71,000 RAW (ham) doküman ve 3.8 TB veri elde edildi.

“4K çözünürlükte çekilen film gözlere muhteşem bir görsel şölen sunuyor ” 

 

 
 

 

  Çekimlerden birinin kamera arkası timelapse hazırlanmış kamera arkası;

 

 Künye:

Künye: Turkish Airlines

Reklam Başlığı: Istanbul | Flow Through the City of Tales

Reklam Ajansı: Akil Fikir İsleri, Istanbul

Yaratıcı Yönetmen: Rob Whitworth

Sanat Yönetmeni: Rob Whitworth

Proje Yönetmeni: Kivanç Kaçakgil

Teşekkürler: Gavin Thurston, Slava Pogorelsky

Gösel; Youtube

 


  • Gökhan Uçar
  • 14 Kas?m 2015
  • Paylaş | |

Bu konu hakkında yorum yapmak ister misiniz ?

Kategori

Son Yazılar

iOS 11 video inceleme

iOS 11 video inceleme    iOS 11 iPhone, iPad ve iPod touch için yayınlandı. Yenilenen Denetim Merkezi, App Store; Notlar uygulamasına gelen belge tarama, Kamera ile QR kodu tarama ve diğer yenilikler... iOS 11'in öne çıkan yeniliklerini mercek altına alıyoruz.    

iPhone X — Karşınızda iPhone X — Apple Özelllikleri

  Apple'dan 10'uncu yılında iPhone X sürprizi Ön yüzünün tamamı ekrandan oluşan tasarım. Telefonunuzun kilidini tek bir bakışla açmanızı sağlayan Face ID. Ortam ışığını sizin belirlemenize olanak veren Portre Işığı özelliği. Kablosuz şarj. Artırılmış gerçekli.

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur

    E-Ticaret Paketlerinde %60'a Varan İndirim Fırsatı! Son Gün 27 Ocak Üstelik Mobil Site ve Fatura Yazdırma Modülü Bizden HEDİYE!   Mobil Uyumlu Profesyonel Sanal Mağazanı Hemen Kur   Aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara başla.

Seyahat Acentası Otomasyonu,Web Sitesi,Tatil Turizm Acenta Yazılımı

2010 yılından beri tatil turizm acenta yazılımı geliştiriyoruz. Günümüzün son teknelojisi olan mobil tablet uyumlu olarak paket web sitelerimizi güncelledik. Sistemde Otel tanıtımı : Gün bazında fiyat girebilme, otele ait tüm özellikleri belirleme,fiyat hesaplama ....

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne.