• 8.YILA ÖZEL FIRSATLAR

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne kadargüvenli ve kullanımı kolay olduğunu gösterdi.

Rent a Car Yazılımın Bazı Özellikleri

 Sınırsız Dil Seçeneği

Araç kiralama yazılımını ister tek dilde ister 30 dilde kullanın. Sınırsız olarak oluşturup, aktif/pasif duruma getirebileceğiniz dil seçeneği özelliği ile dilediğiniz kadar dilde yayın yapın. Açtığınız her dil sizin için yeni bir site! Web sitenizin bir diline haber eklerken diğer dilde eklemek istemeyebilirsiniz. Hemencar'da bu mümkün! Birbirinden bağımsız çalışan site dilleri özelliği ile bağımsız web siteleri oluşturun.  

 Rezervasyonlarınızı bir başka site içerisine gömmek ve bu başka site içinden mi almak istiyorsunuz? Hemencar iframe teknolojisi ile bu mümkün. Yönetici paneliniz üzerinden tek tıklama ile oluşturabileceğiniz iframe konudu partner firmanızla paylaşarak partnerinizin web sitesi üzerinden rezervasyon alabilirsiniz. Üstelik partner firma sizin yönetici panelinize kendi hesabı ile giriş yaparak rezervasyonlarını da görebilir!

Sınırsız Para Birimi

Yalnızca Türk Lirası ile çalışmayan araç kiralama firmaları için geliştirilen bu özellik ile web sitenizde sınırsız para birimi ile rezervasyon alabilirsiniz. Yönetici paneli üzerinden oluşturup, aktif/pasif edebileceğiniz para birimleri ile müşterileriniz site üzerinden para birimlerini değiştirerek tutarı kendisinin daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Döviz kurlarının otomatik olarak güncellendiği sistem TCMB kurlarını baz almaktadır. 

Rezervasyon yapılırken seçilen araç alış ve teslim yeri tanımlamaları tamamen sizin kontrolünüzde! Yönetici paneliniz üzerinden oluşturacağınız lokasyonlarla araç kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca dilediğiniz zaman bir lokasyonu aktif/pasif edip, o lokasyon için rezervasyon almak işlemlerini geçici olarak durdurabilirsiniz. 

Eğer firmanıza ait birden fazla şube var ise bu şubeleri yönetici paneliniz üzerinden ekleme, değiştirme ve silme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şube adı, telefon, faks ve e-mail adresi gibi iletişim bilgilerinin yanı sıra Google harita bağlantı adresini de girdiğinizde ilgili şube bilgisinin yanında haritası da çıkmaktadır.

Araç kiralama firmalarının çoğu zaman ihtiyaç duyduğu bu özellik zaman zaman hayat kurtarıcıdır. Dönemsel olarak aktif/pasif edilen bu özellik minimum araç kiralama gün sayısını belirlemektedir. Araç sıkıntısı yaşama ihtimali olacak günlerde minimum araç kiralama gününü yükselterek daha uzun gün kiralamak isteyen müşterilere araçlarınızı kiralayabilme özelliği Hemencar araç kiralama yazılımında mevcuttur. 

Ara alış saati ile teslim saati arasındaki farklı belirleyerek bu farkın üzerine çıkıldığında artı bir gün kiralama bedeli tahsil edebilmeniz mümkün. Örneğin yönetici paneliniz üzerinden "Alış ve iade arasındaki maksimum saat farkı" özelliğini 3 olarak belirlediniz. Rezervasyon yapan müşteriniz alış saatı 09:00 ve teslim saati 11:00 ise farka ulaşmış demektir ve rezervasyona otomatik olarak artı bir gün kiralama bedeli eklenir. 

Daha Fazlası İçin Tanıtım Sitemiz SADECE CAR ZİYARET EDİNİZ .

 


  • Gökhan Uçar
  • Paylaş | |

Bu konu hakkında yorum yapmak ister misiniz ?

Kategori

Son Yazılar

iOS 11 video inceleme

iOS 11 video inceleme    iOS 11 iPhone, iPad ve iPod touch için yayınlandı. Yenilenen Denetim Merkezi, App Store; Notlar uygulamasına gelen belge tarama, Kamera ile QR kodu tarama ve diğer yenilikler... iOS 11'in öne çıkan yeniliklerini mercek altına alıyoruz.    

iPhone X — Karşınızda iPhone X — Apple Özelllikleri

  Apple'dan 10'uncu yılında iPhone X sürprizi Ön yüzünün tamamı ekrandan oluşan tasarım. Telefonunuzun kilidini tek bir bakışla açmanızı sağlayan Face ID. Ortam ışığını sizin belirlemenize olanak veren Portre Işığı özelliği. Kablosuz şarj. Artırılmış gerçekli.

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur

    E-Ticaret Paketlerinde %60'a Varan İndirim Fırsatı! Son Gün 27 Ocak Üstelik Mobil Site ve Fatura Yazdırma Modülü Bizden HEDİYE!   Mobil Uyumlu Profesyonel Sanal Mağazanı Hemen Kur   Aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara başla.

Seyahat Acentası Otomasyonu,Web Sitesi,Tatil Turizm Acenta Yazılımı

2010 yılından beri tatil turizm acenta yazılımı geliştiriyoruz. Günümüzün son teknelojisi olan mobil tablet uyumlu olarak paket web sitelerimizi güncelledik. Sistemde Otel tanıtımı : Gün bazında fiyat girebilme, otele ait tüm özellikleri belirleme,fiyat hesaplama ....

Bodrum Web Tasarım

  Bodrum da web tasarım hizmeti vermeye başlayalı 7 yıl oldu. Firmamız yokuşbaşında bugune kadar 500 üzeri firmaya hizmet vermiştir. Sadece Bodrum değil İstanbul da devir almış olduğumuz firma olmasından dolayı bir çok müşterimiz vardır. Yüzlerce Firmanın Bir Bildiği Olsa Gerek !  S.