• 8.YILA ÖZEL FIRSATLAR

Office Outlook 2010 E-Posta Kurulumu ve Ayarları (Resimli)

 1.  Microsoft Office Outlook 2010 programında bulunan "Dosya" menüsünden "Bilgi" kısmından "Hesap Ayarları" düğmesine tıklayınız.


   
 2. "Hesap Ayarları" düğmesine tıkladığınızda açılan "Hesap Ayarları..." kutucuğuna tıklayınız.   
 3. Açılan pencerede kırmızı okla göstermiş olduğumuz "Yeni" düğmesini tıklayınız.


   
 4. Açılan pencerede alt tarafta bulunan "Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır" seçeneğini işaretleyip "İleri (Next)" butonuna tıklayınız.


   
 5.  "Hizmet Seç" penceresinde "İnternet E-Posta" seçeneğini işaretleyip "İleri (Next)" butonuna tıklayınız.


   
 6. Açılan pencerede;


                           
  • Açılan pencerede;
  •  kutucuğa adınızı soyadınızı yazınız.
  •  kutucuğa isminiz@siteniz.com şeklinde e-posta adresinizi yazınız.
  •  kutucukta hesap türünü "POP3" seçiniz.
  •  kutucuğa posta sunucu adresinizi (interbim posta sunucusu : mail.siteniz.com) yazınız.
  •  kutucuğa posta sunucu adresinizi (interbim posta sunucusu : mail.siteniz.com) yazınız.
  • kutucuğa isminiz@siteniz.com şeklinde e-posta adresinizi yazınız.7. kutucuğa e-posta adresinize ait şifrenizi giriniz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra "Diğer Ayarlar" butonuna tıklayınız.
    
 7. Açılan pencerede "Giden Sunucusu" sekmesinde bulunan "Giden Sunucum (SMTP) için Kimlik Doğrulaması Gerekiyor" seçeneğini işaretleyiniz.   
 8.  Aynı pencerede;

     

  1. kutucuğun değerini "587" olarak değiştiriniz.
  2 numaralı "İletinin bir kopyasını sunucuda bırak" seçeneği işaretli ise işareti kaldırınız. Eğer işaretli olarak kalırsa kotanız kısa sürede dolacaktır.
  3 Bu işlemleri tamamladığınızda "Tamam" düğmesini tıklayıp bu pencereyi kapatınız. Bir önceki "İnternet E-Posta Ayarları" pencerinden de "İleri" düğmesini tıklayınız.

   
 9. Bu pencerede hesap ayarlarınız sınanmaktadır. Eğer hiç bir hata vermez ise sınama işlemi bittikten sonra "Kapat" düğmesini tıklayınız. Eğer hata verirse lütfen önceki adımları tekrar kontrol ediniz ve internete bağlı olduğunuzdan emin olunuz.
     


   
 10.  Son olarak "Tebrikler" mesajı olan pencere ekrana gelecektir. Son düğmesini tıklayarak işlemi sonlandırınız.


   
 11.  Ana ekranda bulunan "Giriş" sekmesinden "Yeni E-posta" düğmesini tıklayarak e-posta oluşturabilirsiniz.


   
 12. Yine ana ekranda bulunan "Gönder/Al" sekmesinden "Tüm Klasörleri Gönder/Al" düğmesini tıklayarak e-postalarınızı kontrol etmeye başlayabiliriz.


   

 

 


 • Gökhan Uçar
 • 27 Ocak 2015
 • Paylaş | |

Bu konu hakkında yorum yapmak ister misiniz ?

Kategori

Son Yazılar

iOS 11 video inceleme

iOS 11 video inceleme    iOS 11 iPhone, iPad ve iPod touch için yayınlandı. Yenilenen Denetim Merkezi, App Store; Notlar uygulamasına gelen belge tarama, Kamera ile QR kodu tarama ve diğer yenilikler... iOS 11'in öne çıkan yeniliklerini mercek altına alıyoruz.    

iPhone X — Karşınızda iPhone X — Apple Özelllikleri

  Apple'dan 10'uncu yılında iPhone X sürprizi Ön yüzünün tamamı ekrandan oluşan tasarım. Telefonunuzun kilidini tek bir bakışla açmanızı sağlayan Face ID. Ortam ışığını sizin belirlemenize olanak veren Portre Işığı özelliği. Kablosuz şarj. Artırılmış gerçekli.

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur

    E-Ticaret Paketlerinde %60'a Varan İndirim Fırsatı! Son Gün 27 Ocak Üstelik Mobil Site ve Fatura Yazdırma Modülü Bizden HEDİYE!   Mobil Uyumlu Profesyonel Sanal Mağazanı Hemen Kur   Aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara başla.

Seyahat Acentası Otomasyonu,Web Sitesi,Tatil Turizm Acenta Yazılımı

2010 yılından beri tatil turizm acenta yazılımı geliştiriyoruz. Günümüzün son teknelojisi olan mobil tablet uyumlu olarak paket web sitelerimizi güncelledik. Sistemde Otel tanıtımı : Gün bazında fiyat girebilme, otele ait tüm özellikleri belirleme,fiyat hesaplama ....

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne.