• 8.YILA ÖZEL FIRSATLAR

Instagram’da fotoğrafları kırpmadan nasıl paylaşım yapılır ?

 Nefis bir gün yaşıyorsunuz ve zamanı durdurmak istediniz, çekmiş olduğunuz

Web Tasarım

 fotoğrafı instagram’da paylaşmak istiyorsunuz ama bir sorun var ops ! çekmiş olduğunuz kare de en iyi arkadaşınız kadraj dışında kalıyor  ya da benim gibi manzara aşığı birisi olarak nefis bir anı yakaladınız ama kırparken fotoğrafın tüm büyüsü bozuluyor.

Sık karşılaştığınız bir durum mı ? " Instagram’da fotoğraflarımı kırpmadan nasıl paylaşım yapılır ?"

Bo sorunuzun çözümü olarak bizde #nocrop uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Kullanması çok basit olan uygulamayı googleplay strore'dan indiriyoruz indirmek için tıklayınız 

Web Tasarımİndirdikten sonra kare olarak paylaşmak istemediğimiz fotoğraflarımız olduğu zaman kullanmış olduğumuz akıllı cihaz telefon ve ya tabletinizde uygulama ikonuna tıklayıp uygulamayı açıyorsunuz.

Instgram'da alışmış olduğunuz arayüz tasarım geliyor karşımıza seçeneklerden "Galeri"ye girip  tam ekran görünmesini istediğiniz fotoğrafınızı seçiyorsunuz.

Açılan ekranda fotoğrafı kare kadrajın içine istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz. Fotoğraf kenarında boşluk kalacaktır merak etmeyin bu uygulamanın amacı bu. Devam ederek 'paylaş'a tıklıyorsunuz. Karşımıza instagram seçerseniz otomatik olarak basıp paylaşabilirsiniz.

Tabiki sadece instagramda değil tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Hepsinin ikonu açılan ekranda karşınıza gelecektır.

Hayat paylaştıkça güzeldir :)  Bol beğeniler :)  


  • Gökhan Uçar
  • 07 ??ubat 2015
  • Paylaş | |

Bu konu hakkında yorum yapmak ister misiniz ?

Kategori

Son Yazılar

iOS 11 video inceleme

iOS 11 video inceleme    iOS 11 iPhone, iPad ve iPod touch için yayınlandı. Yenilenen Denetim Merkezi, App Store; Notlar uygulamasına gelen belge tarama, Kamera ile QR kodu tarama ve diğer yenilikler... iOS 11'in öne çıkan yeniliklerini mercek altına alıyoruz.    

iPhone X — Karşınızda iPhone X — Apple Özelllikleri

  Apple'dan 10'uncu yılında iPhone X sürprizi Ön yüzünün tamamı ekrandan oluşan tasarım. Telefonunuzun kilidini tek bir bakışla açmanızı sağlayan Face ID. Ortam ışığını sizin belirlemenize olanak veren Portre Işığı özelliği. Kablosuz şarj. Artırılmış gerçekli.

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur

    E-Ticaret Paketlerinde %60'a Varan İndirim Fırsatı! Son Gün 27 Ocak Üstelik Mobil Site ve Fatura Yazdırma Modülü Bizden HEDİYE!   Mobil Uyumlu Profesyonel Sanal Mağazanı Hemen Kur   Aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara başla.

Seyahat Acentası Otomasyonu,Web Sitesi,Tatil Turizm Acenta Yazılımı

2010 yılından beri tatil turizm acenta yazılımı geliştiriyoruz. Günümüzün son teknelojisi olan mobil tablet uyumlu olarak paket web sitelerimizi güncelledik. Sistemde Otel tanıtımı : Gün bazında fiyat girebilme, otele ait tüm özellikleri belirleme,fiyat hesaplama ....

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne.