• 8.YILA ÖZEL FIRSATLAR

Instagram’da fotoğrafları kırpmadan nasıl paylaşım yapılır ?

 Nefis bir gün yaşıyorsunuz ve zamanı durdurmak istediniz, çekmiş olduğunuz

Web Tasarım

 fotoğrafı instagram’da paylaşmak istiyorsunuz ama bir sorun var ops ! çekmiş olduğunuz kare de en iyi arkadaşınız kadraj dışında kalıyor  ya da benim gibi manzara aşığı birisi olarak nefis bir anı yakaladınız ama kırparken fotoğrafın tüm büyüsü bozuluyor.

Sık karşılaştığınız bir durum mı ? " Instagram’da fotoğraflarımı kırpmadan nasıl paylaşım yapılır ?"

Bo sorunuzun çözümü olarak bizde #nocrop uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Kullanması çok basit olan uygulamayı googleplay strore'dan indiriyoruz indirmek için tıklayınız 

Web Tasarımİndirdikten sonra kare olarak paylaşmak istemediğimiz fotoğraflarımız olduğu zaman kullanmış olduğumuz akıllı cihaz telefon ve ya tabletinizde uygulama ikonuna tıklayıp uygulamayı açıyorsunuz.

Instgram'da alışmış olduğunuz arayüz tasarım geliyor karşımıza seçeneklerden "Galeri"ye girip  tam ekran görünmesini istediğiniz fotoğrafınızı seçiyorsunuz.

Açılan ekranda fotoğrafı kare kadrajın içine istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz. Fotoğraf kenarında boşluk kalacaktır merak etmeyin bu uygulamanın amacı bu. Devam ederek 'paylaş'a tıklıyorsunuz. Karşımıza instagram seçerseniz otomatik olarak basıp paylaşabilirsiniz.

Tabiki sadece instagramda değil tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Hepsinin ikonu açılan ekranda karşınıza gelecektır.

Hayat paylaştıkça güzeldir :)  Bol beğeniler :)  


  • Gökhan Uçar
  • 07 ??ubat 2015
  • Paylaş | |

Bu konu hakkında yorum yapmak ister misiniz ?

Kategori

Son Yazılar

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur

    E-Ticaret Paketlerinde %60'a Varan İndirim Fırsatı! Son Gün 27 Ocak Üstelik Mobil Site ve Fatura Yazdırma Modülü Bizden HEDİYE!   Mobil Uyumlu Profesyonel Sanal Mağazanı Hemen Kur   Aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara başla.

Seyahat Acentası Otomasyonu,Web Sitesi,Tatil Turizm Acenta Yazılımı

2010 yılından beri tatil turizm acenta yazılımı geliştiriyoruz. Günümüzün son teknelojisi olan mobil tablet uyumlu olarak paket web sitelerimizi güncelledik. Sistemde Otel tanıtımı : Gün bazında fiyat girebilme, otele ait tüm özellikleri belirleme,fiyat hesaplama ....

Rent a Car Yazılımı

Firmamızın özel yazılım ile hazırladığı ve sektörün ihtiyaçlarına çözüm olacak ve bir çok müşterin kullanımı ile memnun kaldıkları rent a car yazılımımız ilk müşterimiz  1 ayda 20 bin tl kazanarak bizlerin ne kadar doğru bir yazılım ve ödeme sisteminin  ne.

Bodrum Web Tasarım

  Bodrum da web tasarım hizmeti vermeye başlayalı 7 yıl oldu. Firmamız yokuşbaşında bugune kadar 500 üzeri firmaya hizmet vermiştir. Sadece Bodrum değil İstanbul da devir almış olduğumuz firma olmasından dolayı bir çok müşterimiz vardır. Yüzlerce Firmanın Bir Bildiği Olsa Gerek !  S.

Türk Hava Yolları’ndan Flow Motion İstanbul Hikayesi

Türk Hava Yolları, İngiliz yönetmen Rob Whitworth ile eşsiz bir projeye imza attı. İstanbul Flow Motion başlıklı tanıtım filmi, izleyenleri büyülemekle kalmayıp aynı zamanda şehre karşı büyük bir ilgi ve merak uyandırıyor…   Şiirsel anlatım ve etkileyici sahnelerin dansını izlediğ.