Neler Yapıyoruz


Web TasarımFarklı, kaliteli ve yeni trend mobil uyumlu web tasarım projeleri ile UçarSoft müşterilerine yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor.


E-ticaret Yazılımİnternet üzerinden e-ticaret web siteleri ile satışını artırmak isteyen müşterilerimize özel sanal mağaza tasarımları hizmeti vermekteyiz.


Havadan & Profesyonel
Fotoğraf ÇekimiFotoğraf çekmek özel bir sanattır. Yeryüzündeki her nesnenin estetik yanlarını keşfedip, istekleriniz doğrultusunda kurguluyoruz. Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir


Grafik TasarımUzman ekibimizle, kurumsal kimlik çalışmalarınız yapılmaktadır. Logo, katalog, web tasarım, mobil tasarım ve daha fazlasını üretmekteyiz.Sosyal Medya DanışmanlığıFirmanızın tanıtımını hızlandırın, akıllarda sürekli güncel kalın ve hergün iletişim ağınız genişlesin.Marka TescilFirmanızı Marka Tescil yaptırın, güvence altına alın. Geleceğinize sağlam adımlar atın. Markalaşmak için Bizi ArayınızWeb Tabanlı
Özel ProjeÖzel projeniz var ise bu konuda tüm tecrübemizle danışmanlık yapabilir özel yazılım ile projenizi gerçekleştirebiliriz.Mobil UygulamaiOS ve Android platformlar için mobil uygulama geliştirmenin yanı sıra dijital yayıncılık üzerine de çalışmalar yapan UçarSoft Bilişim , tasarım aşamasından yazılım süresine kadar bütün aşamada konusunda uzman kadrosu ile projelerini hayata geçirmektedir.Arama Motoru OptimizasyonuTürkiye' de ve Dünya' da en çok tercih edilen arama motoru olan Google' da Google Adwords kullanarak kullanıcıların size daha hızlı ulaşmasını sağlamak artık daha kolay.Elektronik Ürün Satışı1700 çeşit ürün yelpazemizle 2 günde Türkiyenin tüm noktasına ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili Tüm Kredi kartlarına taksit imkanıYazılım KursuYazılım ve veritabanı uzmanı olmak artık çok kolay. Tüm tecrubelerimiz artık sizindir

 

Çalışma Prensibimiz


Amacımız ; Tüm tecrubelerimiz işletmenize yeni müşteri bulmak ve markanızın bilinirliğini arttırmaktır.


Mobil Uyumlu Özel Tasarımlı Web Sitesi
Google Uyumlu
Sosyal Medya Entegresi
Google Adwords Reklam Çalışması

Web Sitesinin Yazılımı Nasıl Olmalıdır ?

Web Sitesi Altyapısı kesinlikle Özel Yazılım olmalıdır ...! Geliştirilebilinir ve yönetim paneli kullanımı kolay olmalıdır.

Google uyumlu (SEO) web sitesi sizi sektörünüzde lider ve iş hacminizde büyüdüğünüzün farkına varırsınız.

Detay

iyi bir web sitesi sizin ikinci iş yeriniz gibidir.Konusunda uzman referansları ile güzel işler yapmış firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

İşletmenizin geleceği iyi bir tanıtımdan geçer.Unutmayın ki web sitesinden gelecek bir müşteri firmanızın dönüm noktası olabilir...!